Brązowa wydzielina z pochwy po seksie

Witam. Od pewnego czasu zawsze jakieś pół godz. po seksie mam na majtkach plamę krwi, a po paru godzinach brązową wydzielinę. Tak jest przez jeden dzień po seksie. Później mam taką lekko żółtawą wydzielinę, bardzo śmierdzącą. I tak przez cały czas. Nic mnie nie boli. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Pani objawy wskazują na zakażenie w obrębie dróg rodnych. Możliwe, że ma Pani również nadżerkę szyjki macicy, która objawia się krwawieniem po stosunku. Powinna Pani udać się do lekarza ginekologa, który zbada Panią i wdroży odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam serdecznie!