Brązowa wydzielina z pochwy po zakończeniu okresu

Witam, parę dni temu skończył mi się okres. Teraz zauważam u siebie brązową wydzielinę (taką jasną i gęstą) w niewielkich ilościach. Nigdy wcześniej takiej nie miałam, co może ona oznaczać? Czy można całkowicie wykluczyć ciąże skoro miałam okres i wszystkie objawy które miałam przy okresie zniknęły?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest wykluczyć ciążę. Czasem choć rzadko może zdarzyć się tak, że krwawienie w ciąży może wystąpić. proponuję udać się do lekarza ginekologa.