Brązowa wydzielina z pochwy przed miesiączką – co oznacza?

Witam!
Mam 19 lat i jestem kobietą. Kiedy byłam za granicą, zaczęła mi się wydzielać z pochwy brązowa wydzielina. Nastąpiło to z 9 dni przed miesiączką. Wczoraj powinnam dostać okres, ale go nie mam, tylko ciągle leci mi ta brązowa wydzielina. Przez chwilę myślałam, że może dostałam okres, bo trochę poleciało mi krwi podczas oddawania moczu oraz bolał mnie brzuch. Ale krew przestała lecieć. Co to może oznaczać?
Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
przyczyną plamień przed miesiączką zazwyczaj są zaburzenia hormonalne pod postacią niewydolności ciałka żółtego. Wymaga Pani konsultacji ginekologicznej, wykonania badań hormonalnych z krwi oraz badania USG narządu rodnego. Na tej podstawie możliwe będzie postawienie rozpoznania oraz włączenia odpowiedniego leczenia.
Inną przyczyną plamień przed okresem jest endometrioza.
Pozdrawiam