Brązowa wydzielina z pochwy w 9 tygodniu ciąży

Jestem w 9 tygodniu ciąży. Od paru dni zauważyłam brązowa wydzielinę z pochwy. Tydzień temu badał mnie lekarz, nie stwierdził żadnych nieprawidłowości, ale mimo wszystko się martwię. Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Dopóki wydzielina nie jest czerwona (świeża krew) i jest jej niewiele, to raczej nie ma powodów do zmartwień.
Jest to dość powszechne zjawisko w późnym okresie pierwszego trymestru, związane prawdopodobnie z tworzeniem się łożyska. Pozdrawiam serdecznie!