Brązowa wydzielina z pochwy w trakcie opakowania Bonadea

Witam, jestem w trakcie brania 4 opakowania tabletek antykoncepcyjnych bonadea. Parę dni temu zauważyłam u siebie brązową wydzielinę z pochwy, która u mnie sie pojawia po okresie, a dziś na wkładce pojawiło się troche krwi i mały skrzep. Czy to są skutki uboczne brania tabletek? Przedtem nic mi nie było.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W przypadku stosowania antykoncepcji hormonalnej mogą pojawiać się nieregularne krwawienia. Sugeruję konsultację ginekologiczną w celu ewentualnego zmiany preparatu.