Brązowa wydzielina z sutka

Brązowa wydzielina z sutka! Co to oznacza ? Jeśli jestem w ciąży to jest to pierwszy tydz od zapłodnienia. (jeśli już) Tyle, że nie wiem czy na pewno jestem bo na test za wcześnie. Przy nacisku na sutek wylatuje kropelka brązowego płynu , pot ma brzydszy zapach, zawroty głowy, piersi większe, sutki tkliwe . Piersi jeden dzień bolą drugi już nie. Ciąża czy prolaktyna ? Tylko jak już to o co chodzi z tą prolaktyną ? Jakie są objawy ? POMOCY. Do okresu został mi ponad tydzień....

Witam Panią,

Proszę oznaczyć sobie rano na czczo morfologię krwi z rozmazem, CRP, prolaktynę i B-HCG, a z wynikami udać się do lekarza. Konieczne jest zbadanie Pani i dokładny wywiad lekarski.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz