Brązowa wydzielina zamiast miesiączki

Witam ostatnio byłam u lekarza z przyczyn takich że zamiast normalnego okresu mam brązowe plamienia i częsty bul w dole brzucha i nieregularna miesiączka lekarka dała mi skierowanie na krew że to może być jakiś problem z hormonami mam 32 lata jeszcze nie rodziłam czy rzeczywiście może być to problem z hormonami czy jakaś inna przyczyna?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych. Proszę wykonać zalecone badania oraz postępować wg zaleceń lekarza ginekologa.