Brązowa wydzielina zamiast okresu a bóle w podbrzuszu, ból piersi, głowy i senność

Witam mam krotkie cykle 23 czasem 22 dniowe.w lipcu mialam 22 dniowy.okres zaczal sie kolo poludnia a skonczyl bodajze w sobote lecz bya to tylko brazowa wydzielina.Zawsze moj okres trwa 5 dni nie wiem z jakiego powodu ulegl skroveniu.Teraz mam lekkie bole w podbrzuszu albo w pachwinach,bol piersi,bol glowy,odczuwam sennosc. We wtorek rano wykonalam test i wyszedl negatywny.Stosunek byl 13 i 20 dnia cyklu. Co jest nie tak.czy moga to byc broblemy hormonalne czy ciaza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli test został wykonany prawidłowo to można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć ciążę. Opisane nieprawidłowości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.