Brązowa wydzielina ze śluzem i brak okresu - co mi jest?

Od kilku dni zauważyłam u siebie, że po załatwieniu się, na papierze, zauważyłam przy wycieraniu brązową wydzielinę ze śluzem, jest ona bardzo ciągnista - nie wiem co to możne oznaczać, ponieważ wystąpiła ona u mnie kilka dni temu. Z narzeczonym normalnie współżyjemy i się nie zabezpieczamy, w ogóle okres mam nieregularny, nie dostałam go w spodziewanym terminie - czy ktoś może powiedzieć co się ze mną dzieje?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam

Wydzielina, o której piszesz może być spowodowana upławami, jakie zdarzają się u kobiet.
Proponuję zatem, abyś wybrała się do ginekologa, w celu przeprowadzenia standardowych badań.
Jeżeli misiaczki masz nie regularne, to tym bardziej powinnaś używać antykoncepcji. Wraz z lekarzem możesz wybrać najbardziej wygodny dla Ciebie środek antykoncepcyjny.

Serdecznie pozdrawiam.