Brązowe i czerwone plamienia a pozytywny test ciążowy

tydzien temu zrobilam test ciazowy wyszedl pozytywnie na drugi dzien mialam plamienie brazowo czerwone ale skape. teraz mam plamienie brazowe uplawy do lekarza mam isc 5 grudnia i nie wiem co sie dzieje biore witaminy i kwas foliowy

Małgorzata Panek

Należy wykluczyć w przypadku krwawienia, że doszło do poronienia. Proszę udać się jak najszybciej do ginekologa.
Pozdrawiam