Brązowe i obfite upławy ze skrzepami po miesiączce

Od kilku miesięcy ok. tygodnia po okresie zaczynam mieć brązowe, bardzo obfite upławy z dużą ilością podłużnych skrzepów, które trwają aż do okresu. Mają lekko kwaśny zapach i są dość gęste. Mam torbiel na jajniku, nie dużą, którą leczyłam hormonami. Po badaniach biorę (już jakieś pół roku) euthyrox25, bo podobno moje dolegliwości miały mieć swoje źródło w nieprawidłowym działaniu tarczycy, ale jest tylko gorzej i gorzej. Wstydzę się swojego partnera, ciężko mi funkcjonować. Co to może być?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Konieczna jest konsultacja u lekarza ginekologa celem wyjaśnienia przyczyny krwawień.