Brązowe i swędzące plamy na plecach

Mam brązowe , swędzące plamy u góry na plecach ,rozdrapuję je czasami i rozszerzają się coraz dalej .Co to może być i czym to wyleczyć? mam je od około dwóch lat

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia zmian nie można określić czym one są. Proszę udać się do dermatologa. Konieczne jest skierowanie od lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu postawi diagnozę i dobierze odpowiednie leczenie.