Brązowe kąciki ust i łuszczenie się ust

Witam, od 1,5 miesiąca mam ciemne kąciki ust, wręcz brązowe i strasznie łuszczy mi się skóra, stała się z tłustej suchą. Nie zmieniałam kosmetyków, nie biorę żadnych leków, czy też preparatów, poza tym wydaje mi się, że w nocy gorzej widzę, a mam bardzo dobry wzrok. Innych objawów nie zauważyłam, nie chcę panikować, bo niby to nic bolesnego itp. dlatego uznałam, iż zapytam Państwa o opinie . Z góry dziękuję za odpowiedź :) Pozdrawiam, Patrycja

Lek. Tomasz Budlewski

Byc może jest to niedobór witaminy A, proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, coś więcej będzie mozna powiedzieć. po bezpośrednim badaniu pacjenta.