Brązowe plamienia 3-4 dni przed miesiączką i starania o dziecko

Witam. Mam pytanie odnośnie miesiączkowania, mianowicie przed miesiączką jakieś 3-4 dni występuje brązowe plamienie a dopiero po tym plamieniu przychodzi 5-tego dnia krwawienie, czy to jest normalne czy powinnam udać się do ginekologa? Miałam robione tsh i wynik 1,56 µIU/ml oraz prolaktynę i wynik 15,0 ng/ml, staramy się z mężem o dzidziusia ok 4miesiące, w zeszłym miesiącu (styczeń) się udało ale niestety w 5tyg poroniłam. Bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak, proszę udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Być może konieczne będzie rozszerzenie badań diagnostycznych.