Brązowe plamienia a możliwość ciąży

Witam.W ostatnim miesiącu mialam okres taki jak zawsze. W tym miesiącu natomiast okres poprzedziło dniowe, skąpe plamienie -brązowe a później zrobiło się to silniejsze (aż takie że użyłam tamponu) i było ciemno brązowej barwy, ale widać było jakby różowe ślady krwi.Zwykle miałam tak pod koniec okresu. Więc teraz nie wiem czy to okres, czy plamienie ale silniejsze. W tym miesiącu od razu po zakończonym okresie odbyłam stosunek przerywany. Czy plamienia które występują teraz, mogą oznaczać ciążę?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciężko jest określić czy to są plamienia, więc proszę wykonać test ciążowy dla pewności. Pozdrawiam