Brązowe plamienia a możliwość ciąży u 25-latki

mam taki problem.Ostatnia @ 05.02.2015-09.02 test 13.03 hcg z krwi ujemy. Usg 13.03 wszystko ok tylko pęcherzyki na jajniku strasznie wtedy zle się czułam tak jak bym miała dostać @ bolał mnie brzuch i jajnik a @ nie dostałam Usg 19.03 ok brak endometrium zapytałam lekarza co to oznacza dowiedziałam sie że nic nie wskazuje na to abym miała dostać okres natomiast od 04.03 - 09.03 miałam dziwne brązowe plamienia jak końcówka @ jeśli przyjmę że to był mój okres to mogę być w ciąży?Proszę o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Hcg było ujemne to praktycznie nie ma możliwości ciąży w zależności od czasu jaki upłynął od stosunku. Potrzebne więcej informacji : kiedy był. Ostatni stosunek, kiedy było oznaczane beta hcg. Proponuje wykonać badanie beta hcg teraz i udać się do ginekologa. Czy były wykonywa badania hormonalne.