Brązowe plamienia a nieregularne miesiączki

Witam, mam 20 lat, od tygodnia niepokoją mnie dziwne upławy. Są ciemnobrązowe, niekiedy ze skrzepami krwi, są bezwonne, nic mnie nie piecze. Dodam, że miesiączkuję bardzo nieregularnie. Z początku myślałam, ze zaczyna się okres, jednak trwa to już zbyt długo. Dodatkowo dzisiaj zauważyłam czystą krew (nie dużo, 2-3 krople), krew z pochwy podczas oddawania stolca. Bardzo mnie to niepokoi. Dodam jeszcze, że wszelkie podejrzenia ciazy wykluczam.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę niezwłocznie udać się do ginekologa. Krwawienia takie mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych lub o innych patologiach toczących się w obrębie jamy macicy.
Pozdrawiam.