Brązowe plamienia a problemy z zajściem w ciążę

Witam Mam 30 lat, dwa razy poroniłam. Drugi raz w październiku 2012r. Od tamtej pory nie mogę zajść w ciąże. Miałam robione hsg( prawy jajowód niedrożny), badania hormonów FSH wyszło za wysokie i stwierdzono rezerwę jajnikową. od 3 miesięcy stosowałam clo, ale też z przerwami bo tylko wtedy gdy owulacja była z lewego jajnika. A teraz lekarz stwierdził, że koniec z clo bo lewy jajnik za bardzo reaguje na leki. od 18dc brałam duphaston dziś 28 dc a ja mam brazowe plamienia. Co to może być?gdzie szukać pomocy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie. Może to być działanie obecnie przyjmowanego leku, ale coś więcej będzie można powiedzieć po badaniu.