Brązowe plamienia a ryzyko ciąży

Witam. Uprawiałam z chłopakiem peeting w ubraniu. Wydzielił sie ten płyn z jego penisa ale nie doszło do wytrysku. Dostałam okresu i 5 dni po nim wystąpił brązowy śluz i ból brzucha. 10 dni przed okresem obrzmiała mi jedna pierś i odczuwałam ból brzucha i dół pleców. 2 dni temu nabrzmiała mi druga pierś ( jedna bardziej od drugiej) nie wiem co sie dzieje i czemu tak jest :C dochodziły do tego bóle głowy. Teraz jestem 5 dni przed okresem i nadal bolą mnie plecy i piersi. Czy to normalne ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli po "pettingu" z chłopakiem miała Pani krwawienie miesiączkowe to nie jest Pani w ciąży. W razie wątpliwości proszę udac się do Poradni Ginekologicznej.