Brązowe plamienia, brak okresu, podwyższona temperatura - czy mogę być w ciąży mimo negatywnego wyniku?

Witam. Jestem młodą mężatką. Mam 25 lat. W grudniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Po pierwszym krwawieniu z odstawienia po miesiącu pojawiła się już normalna miesiączka, lecz trwała tylko 4 dni (kiedyś okresy miałam niezywkle silne i długie). Od tamtej pory staraliśmy się o dziecko uprawiając seks co drugi dzień. Cykle mam długie, bo około 45 dni. Obecnie od 4 dni mam brązowe plamienie, raz pojawiła się domieszka krwi. Robiłam test ciązowy dwa razy - negatywny, jednak temperatura w pochwie to 37,4. Czy jest możliwe, bym była w ciąży?

Witam serdecznie.
Test ciążowy jest wiarygodny po około 2 tygodniach od stosunku. Jeżeli wykonała go Pani w takim odstępie czasowym od współżycia, to ciąża jest wykluczona. Niereguralne cykle oraz plamienia śródcykliczne mają najprawdopodobniej związek z zaburzeniami hormonalnymi. Mogą się one przyczyniać do problemów z zajściem w ciążę. Dlatego konieczne jest postawienie rozpoznania oraz włączenie leczenia. W tym celu proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam