Brązowe plamienia - co robić?

Witam. Mam taki problem: współżyłam z mężem przed okresem, nie zabezpieczaliśmy się. Dostałam okres, ale już nie było tyle dni, co zawsze. Zawsze mam okres 7 lub 8 dni, a teraz 5 dni. Po okresie dostałam brązowe plamienia i ból w podbrzuchu. Piersi mnie trochę swędziały. Teraz przeszło, ale czasem bolą w dzień lub wieczorem. Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.
ponad rok temu

Dzień dobry!
Być może jest Pani w ciąży, albo poroniła Pani. Najprostszym badaniem jest wykonanie testu ciążowego.
Z poważaniem