Brązowe plamienia czy okres?

Mam 1 raz w miesiącu przez 7 dni od 4 miesięcy brązowe kreski na majtkach i plamy a na podpasce. Czysto jak włożę a jak zdejmę znów się pojawiają (miałam przed tym regularnie) leciało plamienie, miałam śluz przez 3 lata bóle podbrzusza. Ważę 44  kg
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Niestety nie do końca jestem w stanie zrozumieć Pani wypowiedź. Rozumiem, że w pewnym momencie miesiączki zrobiły się bardzo ubogie. Podała Pani swoją wagę, która wydaje się być bardzo niska, może mieć wpływ na zanik miesiączek. Myślę, że powinna się Pani udać do lekarza ginekologa w celu ustalenia przyczyny zaburzeń hormonalnych.

Pozdrawiam serdecznie!