Brązowe plamienia i ból podbrzusza po 5. miesiącach od urodzenia dziecka

witam, pięć miesięcy temu urodziłam dziecko przez cc 4.09 miałam okres przynajmniej tak mi się zdawało i do tej pory nic w piątek 10.10 zrobiłam test wyszedł negatywnie dziś powtórzyłam wyszły dwie kreski z czego jedna bardzo słaba natomiast od wczoraj mam dziwne brazowe plamienie oraz od tygodnia bardzo boli mnie podbrzusze co to może oznaczać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wykonać oznaczenie poziomu betaHCG we krwi. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.