Brązowe plamienia i ból podbrzusza po zapaleniu pęcherza

w zeszły tygodniu miałam zapalenie pecherza dosałam od lekarza na 3 dni antybiotyk skonczyłam go brac w pniedziałek. Od wczoraj w nocy zaczełam plamic na brazowo a dzisiaj doszedł ból podbrzusza jakby jajniki pracowały. dodam ze okres miałam 31.05 sluz jest normalny bez zapachowy tylko brazowy. Pytam sie gdyz dzwoniłam do lekarza i dopiero moze mnie zobaczyc w nastepny czwartek....

Plamienie w 11 dniu cyklu może być plamieniem okołoowulacyjnym. Dolegliwości bólowe również. Jeśli objawy nie ustąpią po 2 - 3 dniach to wskazana konsultacja u ginekologa.