Brązowe plamienia i bóle podbrzusza a możliwość ciąży

Witam, mój cykl trwa przeważnie 30 dni , a okres około 7 dni.Ostatni okres dostałam 2 lipca w 6 dniu okresu dzie już prawie nic nie było miałam stosunek przerwany ,dzisiaj mija 10 dzień cyklu a ja mam od 2 dni brazowe plamienia i pobolewa mnie dół brzucha jak by ciągdnięcie czy lekkie skurcze .Psze o odpowiedz czy to może być ciąża?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Stosunek przerywany nie jest uznaną metodą antykoncepcyjną. Ryzyko ciąży jak najbardziej zatem istnieje. Jeśli opisane plamienia nie ustąpią lub nasilą się, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.