Brązowe plamienia i brak okresu a prawdopodobieństwo ciąży

Mija 43dc,.ok 19dc przez 5 dni plamiłam, mało skąpe plamy, brązowe. tego dnia chłopak włożył mi w pochwę palce,po czym wyjął je z krwią,mógł mnie zadrapać? Szybciej upraw. seks, bez zabez..Spuścił się potem,po za mną. niewiem jakie wtedy miałam dni,a1gumka była źle założona i sperma wypłynęła.Duża ilość była na ciele chłopaka. W 40 dc.rb test,był negaty. Mam dużo śluzu, białego lub kremowego, czasem żółtawy2 dni temu był śluz jak płodny. brzuch nie boli, mam nabrzmiałe piersi.to może być ciąża?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę wykluczyć ciąży, choć warto zaznaczyć iż podobne objawy mogą być wynikiem wahań hormonalnych.