Brązowe plamienia i opóźniony okres a ryzyko ciąży

Ostatnią miesiaczkę miałam 23.09.Trwała normalnie, 5dni. Jakieś dwa tygodnie później wystąpiło u mnieobfite krwawo-brązowe plamienie. Wtedy też był we mnie przez jakaś minutę bez zabezpieczenia. Do wytrysku wogóle nie doszło. Dwa tygodnie później powinnam mieć kolejną miesiaczkę, która była jednak spóźniona o pięć dni.Była również poprzedzona dwudniowym brązowym plamieniem ze skrzepami.Krwawienie było dziwne, słabe i trwało trzy dni. Czy mogę być w ciąży?Dodam,że choruje na leukopienie i anemię

Lek. Rafał Gryszkiewicz

W opisywanym przypadku najpewniejszym potwierdzeniem/wykluczeniem ciąży będzie zbadanie poziomu beta-hCG we krwi.