Brązowe plamienia i zaburzenia miesiączkowania u 18-latki

Witam mam 18 i mam bardzo poważny problem z moim miesiaczkowaniem. Otóż moje miesiączki wyglądaja tak : W styczniu go nie było W lutym 24-28 W marcu nie było W kwietniu 12-18 W maju nie bylo W czerwcu 26-29 W lipcu nie bylo W teraz w sierpniu dostałam 4 Ale mam brązowe plamienia, pobolewa mnie podbrzusze. Dodam że jestem dziewicą i odczuwam pieczenie i swędzenie. Niedługo idę zapisać się do ginekologa czy może to być coś poważnego. Proszę o odpowiedź bardzo się boję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pieczenie i swędzenie okolic intymnych może być spowodowane infekcją. Nieregularne krwawienia najprawdopodobniej mają podłoże hormonalne. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.