Brązowe plamienia, krótka miesiączka a ciąża

Witam potrzebóje szybkiej odpowiedzi moja miesiączka trfała trzy dni i była słabsza od tamtego czasu około dwa tyg.bolą mnie piersi duł brzucha i pojawiły się brązowe plamienia od trzech dni test był negatywny dodam że brałam przez trzy miesiące tab.costagnus proszę o szybką odpowiedz dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn, w tym może być to wynik zaburzeń hormonalnych lub innych schorzeń ginekologicznych, schorzeń ogólnoustrojowych ale teoretycznie także ciąży. Przede wszystkim sugerowałabym zatem, by powtórzyła Pani test ciążowy. Bez względu na wynik, sugeruję konsultację ginekologiczną.