Brązowe plamienia po okresie a zabieg usunięcia polipa szyjki macicy

Miałam usunietego polipa szyjki macicy i wyłyzeczkowali kanal szyjki macicy.Trzy dni przed okresem zaczełam plamic,na 4-ty dostałam pełny okres (cykl mam 7 dni)jednak po okresie mam jeszcze lekkie plamienia-krwawienia w ciemnym kolorze,ktore utrzymuja sie juz 4 dni.Stad moje pytanie czy to normalne?Wynik z HP jest dobry.

Witam serdecznie. Sytuacja taka jest jak najbardziej możliwa po przeprowadzonym zabiegu abrazji i polipektomii. Warto także udać się do gienkologa na kontrolę po zabiegu.