Brązowe plamienia po skończeniu karmienia piersią

Witam ponad 5 tyg temu przestalam karmic synka karmilam go 3 miesiace po 4 tyg od kiedy przestalam karmic dosralam plamienie i trwa oni juz tydz jest raz brazowe raz rozowe test ciazowy wyszedl negatywnie. Czy mozliwe ze dostane w koncu normalny okres? Dlaczego pojawily sie plamienia ?

Pani plamienia mogą mieć związek , z obniżaniem się poziomu Prolaktyny we krwii i wtedy są rzeczą normalną ; tym niemniej prosze się skontaktować z Pani lekarzem , które upewni się w tym po wykonaniu badania USG