Brązowe plamienia po stosowaniu luteiny na wywołanie miesiączki

witam, ostatnio wybrałam się do ginekologa, ponieważ miałam nieregularne miesiączki. Lekarz przepisał mi luteinę do brania 3x1 przez 7 dni i powiedział, że miesiączka powinna pojawić się w przeciągu 7 dni od odstawienia luteiny. Minął 5 dzień zażywania tych tabletek i zauważyłam plamienie, co prawda nie jest brązowe tylko czerwone, lecz bardzo skąpe i nie wiem czy mam to traktować jak miesiączkę i zaprzestać brać luteinę czy kontynuować?

Piotr Pilarski

Tak, to byla menstruacja.

Pozdrawiam.