Brązowe plamienia po użyciu Escapelle

Escapelle zażyłam od razu 1.03.2015 wieczorem. Po kilku dniach po zażyciu tabletki po wystąpiły u mnie brązowe plamienia czasami lekko z krwią trwało to około tydzień lub dłużej. Okres powinnam dostać 17.04.2015 ale do dziś go nie dostałam. Dziś mija 22 dni odkad spoźnia mi się okres. Robiłam 4 testy ciążowe każdy wyszedł negatywnie że nie jestem w ciąży. Czy ciąże można wykluczyć? Kiedy pojawi się okres ? Czy wszystko ze mną wporządku? Mam się czym martwić ? Bardzo proszę o odpowiedź.. pozdraw

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie można stwierdzić przyczyny Pani objawów. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.