Brązowe plamienia podczas oddawania moczu w 6 tygodniu ciąży

Od dwoch dni gdy sie podcieram zauwazylam brazowe plamienia w mlych ilosciach i nie zawsze. Jestem w 6 tyg ciazy. Wizyte u ginekologa mam za3 dni a dzis ide z tym dp GP. Czy moge poczekac na wizyte u ginekologa?bardzo sie martwie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać do ginekologa i wykonać badanie USG oraz betaHCG. Prawdopodobnie nie ma się czym martwić i plamienia te są zjawiskiem fizjologicznym. Pozdrawiam.