Brązowe plamienia podczas stosowania Silvia 20

Witam . mój problem polega na tym ze podczas brania tabletek SILVIA20 miałam brązowe plamienia . mój lekarz zmienił mi tabletki na KONTRACEPT. biore je od miesiąca i teraz powinnam mieć okres ale przez całe 2 dni wydobywa sie ciemna wręcz czarna wydzielina .a okresu normalnego niemam ... boje sie najgorszego ...

Witam,
czego się Pani obawia?
Proszę przyjmować dalej tabletki, jeżeli po drugim opakowaniu pojawi się również takie krwawienie proszę zgłosić się do lekarza ginekologa na badanie USG.

pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane rozpoczęciem stosowania nowych tabletek. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.