Brązowe plamienia przed okresem u 30-letniej kobiety

Witam.Od prawie ośmiu lat zawsze przed okresem występują u mnie brązowe plamienia,czasami jest to parę dni a nawet i 2 tyg.Potem okres się pojawia.Staram się o dziecko lekarz przepisał mi luteinę dopochwowo przez 10dni potem 18 dni przerwy.Jednak już po drugiej tabletce brązowe plamienia znów się pojawiły i trwały przez te 10 dni.Teraz czekam na okres.Jak byłam u lekarza stwierdził on na usg że mam owulację i następnego dnia kazał już brać luteinę.Czy te brązowe plamienia są normalne??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to prawidlowe zjawisko, choc moze byc ono zwiazane z wahaniami hormonalnymi.