Brązowe plamienia przy możliwości ciąży

Witam 6 dostałam miesiączke 11 się zakończyła, 13 i 17 doszło do stosunku mąż doszedł w środku. Od stosunku mam jasno brązowy śluz dziś rano było go wyjątkowu dużo, czy jest możliwość że jestem w ciąży ? dodam ze miałam problemy z jajnikami rok wstecz nieregularne miesiączki od roku wszystko w miarę się unormowało .

Lek. Tomasz Budlewski

Tak możliwa jest ciąża. aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.