Brązowe plamienia, senność i osłabienie a możliwość ciąży

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 19.04.15 i trwała 4 dni. Byłam z chłopakiem na majówce, kochaliśmy się kilka ale nie kończyliśmy w środku. 4 maja miałam brązowe plamienie na wkładce, a przy podcieraniu się była krew na papierze. Ogólnie troszkę jestem senna albo osłabiona czy to może oznaczać ciąże? Dodam, że boli mnie podbrzusze, a jak korzystam z toalety robiąc siku to jest z pianą. Dodam, że nie kochaliśmy się z dobry miesiąc wcześniej z chłopakiem. PROSZĘ O POMOC, pozdrawiam...

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to objawy infekcji. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.