Brązowe plamienia tydzień po miesiączce

Witam. Mam problem..Mam 19lat i od 4lat tydzień po miesiączce mam plamienia,które trwają mniej wiecej tydzień..chodze do ginekologa..mialam 2razy robione badania USG i w sumie nic nie wykazało..a plamienia dalej są, w dodatku mój śluz jest brązowy i nie pamiętam kiedy był normalnie biały.Moja ginekolog tłumaczy mi że niektóre kobiety tak mają..ale mnie to już męczy.Chciałam się spytać czy jest to normalne czy mam zmienic ginekologa?Dodam jeszcze że nie miałam stosunków seksualnych.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie zmiany i objawy rzeczywiście mogą się pojawiać i nie stanowią zagrożenia. Nie mniej jednak nie mogę tego zagwarantować tylko i wyłącznie poprzez konsultację internetową. Proponuję zmianę ginekologa.