Brązowe plamienia w 4 miesiące po porodzie

Witam jestem cztery miesiące po porodzie. Pierwsza miesiączki miałam , miesiąc po połogu. A teraz od dwóch miesięcy nie mam tej miesiaczki . wczoraj zaczal bolec mnie brzuch tak jak na miesiaczke ale zamiast niej dostała brązowych plamien. Co to może oznaczać? Dziękuje za odpowiedz

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przy karmieniu piersią cykl kobiety może być nieregularny. Jeśli nie karmi Pani sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.