Brązowe plamienia w 7-8 tygodniu ciąży

Miałam brązowe plamienie , jestem w ciąży na przełomie 7-8 tyg., dwa dni po tym małym plamieniu przez dwa dni miałam wieczorem malutkie plamki jeszcze na bieliżnie , konsultowałam się z moim ginekologiem i kazał zwiększyć Luteinę 50mg do dwóch tabletek 3 razy dziennie , wizytę mam we wtorek , mam się czym martwic?

Witam serdecznie. Ogólnie każde krwawienie w ciąży jest niepokojące. Niemniej jednak w tym momencie proszę postępować zgodnie z ustaleniami z lekarzem.