Brązowe plamienia w nocy a krótkie miesiączki

Witam! :) Rozumiem ,dziekuje pieknie. Ale do ginekologa jak Pan radzil, ide dopiero jakos za tydzien. Okres trwal mi 3 dni pierwszy raz tak krotko, dzis mi sie skonczyl w sumie juz wczoraj w nocy mozna powiedziec, to juz zakladam wkladki I na wkladkach widze malutkie brazowe plamienia, z czego to moze wynikac? Dziekuje z gory za odpowiedz! :) I Czekam.

Witam! Tego typu plamienia z dróg rodnych mogą wynikać z bardzo różnych przyczyn. Do najczęstszych należą wahania poziomu hormonów. Myślę że wizyta u specjalisty ginekologa rozwiała Pani wątpliwości.