Brązowe plamienia w początkowych tygodniach ciąży

Dzień dobry, jestem w ciąży, ale pierwsza wizytę u ginekologa mam w sobotę. We wtorek wieczorem pojawiły się u mnie lekko brązowe plamki. Następnego wieczoru (w dzień nic się nie pojawiło) wystąpiła już ciemna wydzielina w większej ilości niż wcześniej. Nie towarzyszą temu żadne bóle, swędzenie ani pieczenie. To moja pierwsza ciąża, podejrzewam że to 8 tydzień. Martwię się, że coś jest nie tak. Żadne dolegliwości ciążowe mi nie dokuczaja. Beta hcg tydzień po spodziewanej miesiączki wynosiło 920

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do ginekologa.