Brązowe plamienia w połowie opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Od 4msc przyjmuję tabletki antykoncepcyjne, ostatni stosunek był 6 tygodni temu. Obecnie jestem w połowie opakowania i mam brązowe plamienia- czy to ciąża? Robiła testy ciążowe 3,4,5 tygodni po stosunku i 22 dni po stosunku test z krwi- wszystkie ujemne. Co może być przyczyną plamień? Czy testy są wiarygodne? Pozdrawiam.

Witaj.
Plamienie w trakcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych jest zwykle związane z nieregularnością ich stosowania (zapominanie), dodatkowe stosowanie antybiotyków, leków uspokajających, leków przeciwpadaczkowych, wymioty, biegunka.
Jeśli będziesz brała regularnie, zaręczam, że przy następnym opakowaniu nie będzie plamienia.
Pozdrawiam.