Brązowe plamienia w terminie miesiączki a zapalenie pęcherza moczowego

Witam, Miesiączkę powinnam dostać 29-30.09.2015. Zamiast tego od trzech dni mam brązowe plamienia, i wkładka czysta, a tylko przy wycieraniu się mam brązowe plamki. Nie ma żadnego zapach. Okres miałam zawsze bardzo obfity, długi i bardzo bolesny. Dodam, że ponad półtoora tygodnia temumiałam małe zapalenie pęcherza, które szybko wyleczyłam Furaginum. Może to po tym zapaleniu? Dodam, że bolą mnie piersi i ledwo mogę je dotknąć. Co jakąś godzinę muszę iść do toalety by oddać mocz :( Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na infekcje. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub lekarza rodzinnego.