Brązowe plamienia z dodatkiem krwi i pozytywny wynik testu ciążowego a niewidoczny płód

Witam:) mam regularne miesiaczki ostatnia odbyła sie jakos inaczej mialam krwawienia 5 dni po tym od tygodnia pojawiaja sie brązowe plamienia z dodatkiem krwi zrobiłam wiec test który wyszedł mi pozytywnie , poczym postanowilam powtorzyc test i tez wyszedl mi pozytywny, poszlam do lekarza ale on troszke niejasno sie określał nie widział płodu ,dal mi skierowanie na badanie hcg gdzie wynik wyszedl mi 83,1 mIU nie potrafie rozczytac go ztabeli

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Pojedynczy wynik beta hCG nie może potwierdzać prawidłowo rozwijającej się ciąży, chociaż oczywiście na nią wskazuje. Konieczne jest powtórzenie oznaczenia i ponowna wizyta u ginekologa.