Brązowe plamienia z pochwy od siedmiu dni i pobolewanie podbrzusza

Od 7 dni mam brązowe plamienia z pochwy.Czasami pobolewa mnie podbrzusze, a od 2 dni czuję jak mnie coś ciągnie do lewej pachwiny. Okres ostatni miałam 13.03.15 więc jestem teraz przed okresem w ciąży nie jestem. Do tego ciągle źle się czuje, boli mnie głowa i mam zawroty. Robiłam badania jeszcze przed plamieniem i wyszło że mam erytrocyty w moczu na poziome 88.5, erytrocyty w krwi 5,46, neutrofile 2,22 limfocyty 46,1 eozynofile 0,09 MCH 26. Mam 24 lata

Renata GrzechociĹska

Erytrocyty w moczu mogą wskazywać na infekcję ukladu moczowego. Proponuję udać się do ginekologa w celu diagnostyki plamień i wyleczenia infekcji.