Brązowe plamienia zamiast miesiączki i stosunek w prezerwatywie

OSTATNIĄ MIESIĄCZKĘ MIAŁAM 24 MAJA, POTEM 1 LIPCA WYSTĄPIŁO PLAMIENIE TRWAŁO 3 DNI BYLO CIEMNO BRĄZOWE, NIE BOLAŁ MNIE BRZUCH, KOLEJNA "MIESIACZKA POJAWIŁA SIE 20 LIPCA PIERWSZY DZIEN KRWAWIENIE NASTĘPNE DWA DNI TO ZNOWU TYLKO CIEMNOBRĄZOWE PLAMIENIE. DZISIAJ JEST 5 SIERPIEŃ A JA ZNOWU ZAUWAŻYŁAM NA MAJTKACH MOCNE BRĄZOWE CIEMNE PLAMIENIE. KOCHAŁAM SIĘ Z CHŁOPAKIEM ALE Z PREZERWATYWĄ I DOSZEDŁ DOPIERO KIEDY WYSZEDŁ ZE MNIE NA CIĄZE NIE MA SZANS. CO TO MOZE BYC? ZAWSZE MIAŁAM NIEREGULARNY OKRES

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.