Brązowe plamienia zamiast okresu i silne bóle w podbrzuszu po drugiej tabletce placebo a możliwość ciąży

Witam! Biorę tabletki Daylette.W tym miesiącu zamiast okresu mam intensywne brązowe plamienia wraz z mocnymi bólami w podbrzuszu po 2 tabletce placebo.Kilka dni temu miałam plamienia jasnoczerwone ledwie widoczne.Czy przedstawione przeze mnie objawy mogą sugerować ciążę ?Dodam, że *cytologię miałam robioną 4 miesiące temu (wszystko ok)*współżyłam podczas teoretycznych dni płodnych.( okres między współżyciem a plamieniem=15) *leczę się na niedoczynność typu Hashimoto.Z góry dziękuję za pomoc.

Witam,
raczje nie ma powodów do niepokoju.
Może Pani wykonac test ciązowy.

Podczas antykoncepcji owulacja jest teoretycznie zablokowana i nei ma mowy o dniach płodnych

pozdrawiam