Brązowe plamienia zamiast okresu po staraniach o ciążę

witam mam pytanie poniewaz w tym miesiacu zamiast normalnej miesiaczki mam brazowe plamienie czego wczesniej nie miałam utrzymywało sie 1 dziem a teraz juz 3 dzien i miesiaczki normalnej brak boli mnie brzuch jak by miała sie pojawic piersi bolały w dzien planowanej miesiaczki i przestały dodam ze staram sie o dzidzie robiłam test i wyszedł negatywnie prosze o porade dodam równiez ze w grudniu 2014 poroniłam samoistnie boje sie co mam robic

Piotr Pilarski

Proszę jeszcze troszkę poczekać. Nie długo powinno pojawić się intensywniejsze krwawienie.

Pozdrawiam.